اخبار

آخرین اخبار ویلا و املاک و مستغلات ایران و شمال

افزایش فایل قیمت مناسب در بازار فروش ملک

افزایش فایل قیمت مناسب در بازار فروش ملک
افزایش فایل قیمت مناسب در بازار فروش ملکReviewed by جمشید رحیمی ایرا on Jun 1Rating: 5.0افزایش فایل قیمت مناسب در بازار فروش ملکافزایش فایل قیمت مناسب در بازار فروش ملک مالکان آپارتمان‌های فروشی در بازار مسکن در یک اقدام دسته‌جمعی شرایط حرکت بازار مسکن در مسیر رونق را تسهیل کردند.

افزایش فایل قیمت مناسب در بازار فروش ملک

مالکان آپارتمان‌های فروشی در بازار مسکن در یک اقدام دسته‌جمعی شرایط حرکت بازار مسکن در مسیر رونق را تسهیل کردند.
در حالی که طی روزهای اخیر فایل‌های قیمت مناسب در بازار آپارتمان‌های فروشی افزایش یافته، حجم عمده‌ای از این فایل‌ها از سوی مالکان با هدف فروش هرچه سریع‌تر این واحدها در آستانه فصل طلایی جابه‌جایی‌ها در بازار مسکن به متقاضیان خرید عرضه شده است. به گزارش دنیای اقتصاد ، مالکان حجم قابل‌توجهی از این واحدها را طی دو سال گذشته به دلیل نبود مشتری مناسب و دست به نقد در بازار مسکن قادر به فروش واحدهای خود نبودند، هم اکنون با بروز اولین نشانه‌های رونق در بازار ملک، برای تسریع حرکت در مسیر خروج از رکود داوطلب شده‌اند؛ به این معنا که این مالکان برای فروش هرچه سریع‌تر آپارتمان‌های خود و تسریع روند ورود بازار مسکن به فاز رونق، حاضر به تعدیل قیمت‌های پیشنهادی به نفع خریداران شده‌اند.
به این ترتیب هم‌اکنون حجم قابل‌توجهی از فایل‌های فروش آپارتمان در بنگاه‌های مسکن یافت می‌شود که با نرخی کمتر از عرف منطقه یا قیمت فروش ماه‌های قبل به متقاضیان عرضه می‌شود. همچنین با ایجاد امیدواری در مالکان و سازنده‌ها برای فروش آپارتمان‌های نوساز که طی دو سال گذشته به دلیل ضعف قدرت خرید متقاضیان عملا فاقد مشتری مانده بود، هم‌اکنون تعداد قابل‌توجهی فایل فروش آپارتمان نوساز در بازار مسکن وجود دارد که می‌توان آن را با قیمت مناسب‌تری نسبت به عرف منطقه‌ای که در آن واقع شده‌اند، خریداری کرد.
پیش از این نیز کارشناسان مسکن به نقش موثر مالکان در فرایند خروج از رکود تاکید داشتند. طی ماه‌های گذشته همان‌گونه که این روزنامه هم اعلام کرده بود، یک مسیر مناسب برای خروج از رکود معاملات و ایجاد رونق در بازار مسکن، اقدام مشترک مالکان برای تعدیل نرخ‌های پیشنهادی فروش مسکن است که باعث می‌شود با تحریک طرف تقاضا، حجم معاملات مسکن از سوی متقاضیان مصرفی افزایش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll Up
تماس با واتس اپ