دریاچه الیمالات نور کجاست؟

 دریاچه الیمالات نور یکی از این مناطق زیبا و بکر در ۸ کیلومتری شهر نور به سمت چمستان می باشد که با گذر از دل جنگل بعد از عبور از جاده فرعی به مسافت ۳٫۵ کیلومتر قرار دارد. به عبارت دیگر دریاچه الیمالات در قسمت جنوبی دوراهی روستای کارگرکلا جای گرفته است.در شمال همیشه مناطقی زیبا که در اصطلاح به این مکان های طبیعی بهشت پنهان گفته می شود وجود دارد.

photo dbb2dbb0dbb1dbb7 dbb1dbb0 dbb0dbb2 dbb1dbb4 dbb2dbb8 dbb2dbb6 1024x575 - دریاچه الیمالات

همانطور در تصاویر می بینید درختان همچون چتری سبز دورتادور دریاچه و یا سد الیمالات را احاطه کرده و دریاچه را در آغوش گرفته و خالق چشم اندازی بی نظیر شده است. برای سفر به این دریاچه همه ۴ فصل سال به راحتی میسر می باشد. در ضمن در آب این دریاچه ماهیانی از جمله قزل آلا و آمور و ماهیان محلی دیگر نیز وجود دارد که خبر خوشی برای ماهیگیران در فصل ماهی گیری می باشد.

با همه این تفاسیر و نزدیکی این محیط گردشگری به شهر و منطقه چمستان از نقطه نظر یه مکان تفریحی دیگر این منطقه نکته مثبتی می باشد که جا برای کار کردن بسیار دارد و خرید ویلا های مشرف به ویو این دریاچه و یا در نزدیکی آن برای هر شخصی به عنوان یه نقطه مثبت و سرمایه گذاری درست می باشد.که جای زیادی برای  کار دارد.

موقعیت دریاچه الیمالات نور در روی نقشه

منبع: ویلا املاک

اشتراک گذاری در :

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print
در حال ارسال
نقد کاربر
0 (0 رای)