اخبار

آخرین اخبار ویلا و املاک و مستغلات ایران و شمال

زمین صنعتی تغییر کاربری یافته نباید معطل بماند

زمین صنعتی تغییر کاربری یافته نباید معطل بماند
زمین صنعتی تغییر کاربری یافته نباید معطل بماندReviewed by مدیر سایت on Dec 26Rating:

زمین صنعتی تغییر کاربری یافته نباید معطل بماند

ایلنا: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت:به‌هیچ‌وجه زمین صنعتی تغییر کاربری یافته نباید معطل بماند.
به گزارش ایلنا از ساری، سید مصطفی موسوی عصر پنجشنبه در کارگروه تسهیل بخش تولید و صنعت استان مازندران با بیان اینکه از ۹۶ واحد صنعتی و تولیدی در شهرک صنعتی نکا ۴۷ واحد در حال ساخت و ۱۰ طرح بهره‌بردار غیرفعال هستند گفت: باید با پیگیری و ارائه راهکار فعالیت مجدد این واحدها آغاز شود.مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود:به دنبال حمایت از افرادی که اهلیت و استعداد سرمایه‌گذاری دارند هستیم چراکه به‌هیچ‌وجه زمین صنعتی تغییر کاربری یافته نباید معطل بماند.
وی بیان داشت: در دو سال گذشته بخش زیرساختی شهرک صنعتی به‌کندی پیش می‌رفت سال جاری پروژه‌های زیرساختی شهرک صنعتی نکا را طبق برنامه‌ریزی‌های مدون اولویت‌بندی کردیم لذا بر اساس اولویت این پروژه‌ها به بهره‌برداری می‌رسد.
موسوی پروژه گازرسانی را ازجمله مهم‌ترین مشکلات شهرک صنعتی نکا برشمرد که با توجه به نیاز واحدهای تولیدی و صنعتی و همچنین با منابع و نیاز موجود تا پایان سال جاری پروژه گازرسانی اتمام و شهرک صنعتی این شهرستان به گاز متصل می‌شود.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به اختصاص زمین برای پست برق شهرک صنعتی نکا بیان داشت: با توجه به نوسانات برق در واحدهای تولیدی این شهرک برای ایجاد پست برق ۶۳ در ورودی شهرک نکا زمینی اختصاص داده شد تا به‌صورت ویژه و ریشه‌ای معضل برق این شهرک رفع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll Up
تماس با واتس اپ