سی سنگان سیسنگان ، جنگل سیسنگان ، پارک جنگلی سی سنگان

منطقه زیبای سی سنگان که جز زیباترین مناطق استان مازندران می باشد. در بین شهر رویان و نوشهر و در حوزه استحفاظی شهرستان نوشهر قرار دارد در این منطقه پارک جنگلی سیسنگان و سواحلی تفریحی توریستی سی سنگان قرار دارد. که همه روز و در تمامی فصول میزبان مردم  می باشد.

893948 351 - سی سنگان

سیسنگان

پوشش گیاهی منحصر به فرد و جنگل های هیرکانی و سواحل زیبای دریای خزر همه و همه با هم زیبایی و جلوه ای خاص به این منطقه داده است به گونه ای که می شود گفت بوسه دریا بر لبان دریا را تشبیه نمود و زیبایی وصف نا پذیر و قدرت خداوند را در یک نقطه توان دید.

پارک جنگلی سی سنگان در سال ۱۳۴۴ توسط مهندس آشتیانی طراحی و ساخته شد. این پارک جنگلی علاوه بر استفاده عموم برای تفریح و استراحت زیست گاه گونه های نادر گیاهی و جانوری نیز می باشد از جمله گونه های خاصی از شمشاد در این پارک جنگلی مورد محافظت قرار گرفته است. 

در داخل پارک مناطق برای کمپ و استراحت و پارک برای بازی کودکان نیز قرار دارد این امکانات در دو بخش ساحلی و جنگلی قرار دارد هر دو دارای ورودی و خروجی مجزا می باشند. در این کمپ های استراحت بخش سوارکاری رمپ جت اسکی کارتینگ و دیگر امکانات تفریحی و رفاهی دیگر موجود می باشد.

موقعیت منطقه سیسنگان روی نقشه

منبع: ویلا املاک

اشتراک گذاری در :

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

شهرک های شمال

در حال ارسال
نقد کاربر
0 (0 رای)