شهرک خانه دریاReviewed by ویلا املاک on May 16Rating: 5.0شهرک خانه دریاشهرک خانه دریا در استان مازندران شهرستان محمود اباد در کیلومتر 13جاده بابلسر قرار دارد این شهرک دارای 150هکتار مساحت و 1100واحد ویلا و666 واحد اپارتمان می باشد شهرک خانه دریا دارای 2کیلومتر ساحل شنی می باشد که در استان مازندران این ساحل بی نظیر می باشد.خانه دریا توسط خود مالکین شهرک اداره می شود.

شهرک خانه دریا در استان مازندران شهرستان محمود اباد در کیلومتر ۱۳جاده بابلسر قرار دارد این شهرک دارای ۱۵۰هکتار مساحت و ۱۱۰۰واحد ویلا و۶۶۶ واحد اپارتمان می باشد شهرک خانه دریا دارای ۲کیلومتر ساحل شنی می باشد که در استان مازندران این ساحل بی نظیر می باشد.خانه دریا توسط خود مالکین شهرک اداره می شود.

مالکین این شهرک تشکلی را به نام انجمن مالکان خانه دریا با شماره ثبت ۳۵۰۰ جهت اداره این شهرک تشکیل دادند. این انجمن هر دو سال یکبار در مجمعی گرد هم می ایند واز بین خود هییت مدیره ای را برای انجام امورات شهرک انتخاب می کنند.

ویدیو شهرک خانه دریا

 

انجمن مالکان خانه دریا برای شهرک اساسنامه ای مدون دارند که مبنا کار هییت مدیره می باشد.این شهرک نیاز مالی خود را بوسیله شارزی که مالکین بصورت سالانه می دهند تامین می کنند.

 
اجاره ویلا در شمال ، اجاره ویلا در شهرک خانه دریا