قوانین درج آگهی در ویلا املاک

کاربران ویلا املاک امکان ثبت ملک خود را برای فروش  بصورت آگهی دارند و تبلیغات نامربوط به مسکن و صنعت ساختمان بر روی سامانه ویلا املاک قرار نمی گیرد.اضافه کردن مطالب، عکس در آگهی ها می بایست فقط در ارتباط با موضوع آگهی ملک باشد. همچنین تبلیغاتی که شامل موارد ذیل باشند بدون کسب اجازه از آگهی دهنده، حذف و هزینه آن تبلیغ قابل استرداد نخواهد بود:

  • عدم رعایت کلیه قوانین جمهوری اسلامی، عمومی، شرع  و عرف در کشور
  • هرگونه تبلیغات مرتبط با اخذ وام مسکن
  • آگهی که تولیدات داخلی را بی ارزش نماید
  • آگهی هایی که مربوط به فروش یا اجاره املاک خارج از ایران باشند
  • استفاده ابزاری از زن در آگهی، درج عکس صورت اشخاص و یا عکس بانوان و یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدمات
  • آگهی هایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود
  • درج شماره حساب در متن آگهی
  • درخواست دریافت مبلغ به هر عنوان در متن آگهی
  • آگهی های نامربوط به بخش مسکن و صنعت ساختمان

سیستم هوشمند تبلیغات نمایش آگهی ها در ویلا املاک بصورت کاملا هوشمند  طراحی شده تا حتی الامکان بالاترین میزان تاثیر را برای بازدیدکنندگان ویلا املاک  داشته باشد. در سیستم هوشمند نمایش  آگهی ها ، پارامترهای متعددی از قبیل نوع معامله (اعم از فروش، پیش فروش و …)، مبلغ فروش و مکان (منطقه) ، نوع و کاربری (اعم از آپارتمان، مستغلات، زمین، کلنگی و… و با کاربری های مسکونی، اداری و تجاری) ، متراژ زمین و یا زیربنا و…  در نظر گرفته می شود تا سیستم بصورت اتوماتیک و خودکار با تطابق نوع آگهی و درخواست کاربر و صفحه ای که کاربر در حال مرور و یا جستجو است هوشمندانه ترین پیشنهاد را با آنها دهد تا بالاترین میزان تاثیر را بر روی کاربران داشته باشد. این بدان معنا است که آگهی ها ی ارسالی توسط آگهی دهنده در کلیه صفحات نمایش داده نمی شود و نمایش آگهی منوط است به کاربری که در حال جستجو و یا مرور سایت ویلا املاک است که درخواستی شبیه آگهی مورد نظر داشته باشد. از نکات دیگر این سیستم می توان توانایی و قابلیت حذف آگهی توسط بازدیدکنندگان با کلیک بر روی علامت ضربدر کنار آگهی برشمرد تا تعداد بیشتری از تبلیغات به صورت جایگزین آن تبلیغ قابل نمایش باشند.

ویلا املاک مى تواند با به روز کردن قوانین درج آگهی در هر زمان این قوانین را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از این قوانین لازم الاجراِ در زمان منظور مطلع شوید وهزینه ثبت آگهی پس از درج آگهی و نمایش آن به هیچ عنوان قابل استرداد نمی باشد. چنانچه هر گونه سئوالی در مورد این قوانین وثبت آگهی و تبلیغات در ویلا املاک دارید، لطفاً از اینجا با ما تماس حاصل فرمائید