مازندران چمستان جوربند
فروخته شده 210,000,000 تومان فروش فوری - |ویلا جنگلی|, ویلا دوبلکس
10015 210 مترمربع 3 تعداد اتاق خواب 2 تعداد حمام 1 پاركينگ
ویلا جنگلیReviewed by مدیر سایت on Dec 18Rating:

کد۱۰۰۱۵

ویلا جنگلی جوربند چمستان

ویلا دوبلکس جنگلی با نمای بسیار زیبا در منطقه توریستی تفریحی جوربند چمستان به مساحت ۲۱۰ متر زمین و ۱۷۰ متر بنا واقع شده  در منطقه ای استثنایی در نمای روبرو جنگلی و کوه و در نمای پشت رودخانه و در اطراف زمین هایی بسیار زیبا و سرسبز ،این ویلا لب جاده آسفالت قرار گرفته و دارای حیاط سازی بسیار زیبا می باشد.

 

ویلا دارای ۳ اتاق خواب یکی در طبقه همکف و دو تا در بالا می باشد در هر طبقه یک سرویس بهداشتی به صورت مجزا دارا می باشد با توجه به نمای زیبای این منطقه یک بالکن که به هر دو اتاق خواب بالا از طریق درب کشویی دو جداره راه دارد تعبیه شده که با توجه به کار چوبی که در سقف بالکن انجام شده و فضا و نمای آن منظره فوق العاده ای را به نمایش کشیده است.

این زمین تمامی مجوزهای لازم را دارا می باشد و پایان کار آن هم انجام شده است و دارای برق آب و گاز می باشد که در تصاویر المک گاز نمایان می باشد و سازنده ویلا برای هر اتاق یک لوله بخاری و یک خروجی گاز در نظر گرفته است در طبقه همکف آشپزخانه و اتاق نشمین و یک اتاق خواب و سرویس بهداشتی قرار دارد. آشپزخانه به شیوه بسیار زیبا طراحی و امکانات لازم از قبیل کابینت گاز رومیزی و سینک ظرفشویی قرار داده و نصب گردیده است.

در کل نوع سازه و طراحی بسیار عالی بوده و کل ساخت داخل و خارج ویلا و نوع به کار گیری وسایل اصولی بوده و با توجه به محیط و منطقه از نظر آب و هوا و مردم خونگرم منطقه و وجود  مناطق توریستی همانند کوه جنگل و دریاچه در یک روستا و یک منطقه یک فایل اکازیون از همه لحاظ مطرح می باشد.

نماینده رحیمی

جمشید رحیمی ایرا
  • موبايل : 09113256747
  • واتساپ : 09333266688

رحیمی مشاور ویلا املاک شمال با در نظر گرفتن اینکه محیطی امن و با تکیه بر اطلاعات درست و صحیح برای…
ادامه

تماس

Loading...

املاک مشابه