اخبار

آخرین اخبار ویلا و املاک و مستغلات ایران و شمال

دریاچه الیمالات

alimalat nur 810x323 - دریاچه الیمالات
دریاچه الیمالاتReviewed by ویلا املاک on May 8Rating: 5.0دریاچه الیمالاتدریاچه الیمالات در شمال همیشه مناطقی زیبا که در اصطلاح به این مکان های طبیعی بهشت پنهان گفته می شود وجود دارد. دریاچه الیمالات یکی از این مناطق زیبا و بکر در 8 کیلومتری شهر نور به سمت چمستان می باشد که با گذر از دل جنگل بعد از عبور از جاده فرعی به مسافت 3.5 کیلومتر قرار دارد. به عبارت دیگر دریاچه الیمالات در قسمت جنوبی

در شمال همیشه مناطقی زیبا که در اصطلاح به این مکان های طبیعی بهشت پنهان گفته می شود وجود دارد. دریاچه الیمالات یکی از این مناطق زیبا و بکر در ۸ کیلومتری شهر نور به سمت چمستان می باشد که با گذر از دل جنگل بعد از عبور از جاده فرعی به مسافت ۳٫۵ کیلومتر قرار دارد. به عبارت دیگر دریاچه الیمالات در قسمت جنوبی دوراهی روستای کارگرکلا جای گرفته است.

 

دریاچه الیمالات

دریاچه الیمالات

همانطور در تصاویر می بینید درختان همچون چتری سبز دورتادور دریاچه و یا سد الیمالات را احاطه کرده و دریاچه را در آغوش گرفته و خالق چشم اندازی بی نظیر شده است. برای سفر به این دریاچه همه ۴ فصل سال به راحتی میسر می باشد. در ضمن در آب این دریاچه ماهیانی از جمله قزل آلا و آمور و ماهیان محلی دیگر نیز وجود دارد که خبر خوشی برای ماهیگیران در فصل ماهی گیری می باشد.

با همه این تفاسیر و نزدیکی این محیط گردشگری به شهر و منطقه چمستان از نقطه نظر یه مکان تفریحی دیگر این منطقه نکته مثبتی می باشد که جا برای کار کردن بسیار دارد و خرید ویلا های مشرف به ویو این دریاچه و یا در نزدیکی آن برای هر شخصی به عنوان یه نقطه مثبت و سرمایه گذاری درست می باشد.که جای زیادی برای  کار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *