توسکاتُک نخ شمال

 توسکاتک از روستاهای دیدنی و جذاب استان مازندران و شهرستان نوشهر می باشد و در ۲۷ کیلومتری نوشهر به سمت رویان واقع شده که از شرق به سیسنگان و پارک جنگلی سی سنگان و از غرب به روستای علی آباد عسگرخان گه این روستا نیز از خرید و فروش و فعالیت ساخت و ساز ویلایی همانند روستای توسکاتک برخوردار بوده و از شمال به سواحل ماسه ای خزر و از سمت جنوب به جنگل و رشته کوه های البرز مرتبط میگردد و طول و عرض روستای توسکاتک در حدود ۳ کیلومتر از غرب به شرق و ۳ کیلومتر از شمال به جنوب متصل به کوه و جنگل میباشد .

بر اساس آخرین سرشماری از جمعیت روستای توسکاتک که بالغ بر ۱۲۷۰ خانوار می باشد که از این رقم حدود ۴۳۰ خانوار بومی و محلی بوده و در حدود ۸۴۰ خانوار غیر بومی و اکثرا خریداران ویلا و نگهبان های شهرک و …. می یاشند .

منطقه توسکاتُک یکی از بهترین مناطق جهت سرمایه گذاری در بخش ملک می باشد.
خرید ویلا در توسکاتک نوشهر هم به دلیل محبوبیت بالای آن در شمال از رونق اقتصادی در زمینه فروش ویلا در نوشهر و همچنین خرید ویلا در شمال برخوردار میباشد ، و این ویلا با داشتن سند مالکیت و مجوز ساخت و پایان کار میتواند ویلای امن و مطمین برای خرید شما در شمال باشد .

ناگفته نماند از دیگر روستاهای مرتبط و متصل از قسمت جنوب شرقی به توسکاتک روستای دیزیرکلا میباشد که از حاشیه شرق توسکاتک و گذر از خیابان نخ شمال به دیزیرکلا که روستایی در دامنه جنگل و با موقعیت عالی در ارتفاع بودن ، دید کامل دریا و جنگل را خواهید داشت و در مسیر این روستا در جاده نخ شمال ویلا های متعدد با شهرک های کوچک و بزرگ را خواهید دید و اکثر خریداران ویلا در جستجوی خرید ویلا در نخ شمال و شهرک های این خیابان از روستای توسکاتک میباشند .
جالب است بدانید نام روستای توسکاتک از قدیم الایام به دلیل وجود درختان فراوان توسکا به این نام شهرت یافت که متاسفانه امروزه از آن درختهای زیبا و سر به فلک کشیده توسکا دیگر خبری نیست و جای خود را به ساخت و ساز بیشتر ویلایی و رونق فروش ویلا در توسکاتک و انگیزه خرید ویلا در توسکاتک به دلیل موقعیت زیبا و جذاب آن داده است .

toskatok - نخ شمال (توسکاتک)

نخ شمال (توسکاتک)

از امکانات و داشته های این روستا میتوان آب آشامیدنی بینظیر و سالم با سیستم گاز و برق و مزار مستقل با غسالخانه ، خانه بهداشت با پرسنل کاربلد، زمین فوتبال، باشگاه ورزشی سرپوشیده در دست ساخت ، مراکز خرید و VIP ، باشگاه بدنسازی ، پلاژ ساحلی ، اداره شیلات ، پرورش ماهیان دریایی ، گلخانه و گل فروشی کامل ، مسجد صاحب الزمان ، زینبیه ، ساختمان شورا و دهیاری و در نهایت به استادکاران حرفه ای و به نام در زمینه ساخت و ساز ویلا در توسکاتک و حومه نیز اشاره داشت .

nchwwwiojiu2w5tqu3od 1024x685 - نخ شمال (توسکاتک)

نخ شمال (توسکاتک)

ویلا املاک با توجه به گستردگی منطقه توریستی در شمال مناطق رویان نور ونوش سیسنگان و مناطق محمودآباد و سرخرود را تحت پوشش داشته و پاسخگوی دوستان در این مناطق می باشد.