اخبار

آخرین اخبار ویلا و املاک و مستغلات ایران و شمال

نشانه‌هایی از بازگشت رونق به بازار مسکن دیده می شود

نشانه‌هایی از بازگشت رونق به بازار مسکن دیده می شود
نشانه‌هایی از بازگشت رونق به بازار مسکن دیده می شودReviewed by جمشید رحیمی ایرا on May 29Rating: 5.0نشانه‌هایی از بازگشت رونق به بازار مسکن دیده می شودنشانه‌هایی از بازگشت رونق به بازار مسکن دیده می شود تجارت نیوز: وزیر راه و شهرسازی می‌گوید نشانه‌هایی از بازگشت رونق به بازار مسکن قابل مشاهده است

نشانه‌هایی از بازگشت رونق به بازار مسکن دیده می شود

تجارت نیوز: وزیر راه و شهرسازی می‌گوید نشانه‌هایی از بازگشت رونق به بازار مسکن قابل مشاهده است و شاخص‌های پیش‌نگر مؤید این گزاره هستند که رکود آرام آرام از این بازار رخت بر می‌بندد.
عباس آخوندی گفت: در شرایط فعلی همه بخش‌های اقتصادی برای خروج از رکود بسیج شده‌اند و در بخش مسکن بر حلقه‌های پیشران و آن بخش از تقاضا که می‌تواند با هزینه کم، سمت عرضه را به حرکت وادار کند متمرکز شده‌ایم.
وی افزود: مراقبیم برای خروج از رکود، طرف هزینه افزایش پیدا نکند و اعتقاد داریم اول باید کیک اقتصاد بزرگتر شود تا پس از آن،‌ طرح‌های هزینه‌زا را بتوان عملیاتی کرد.
به گزارش اقتصادنیوز، وزیر راه وشهرسازی با اشاره به این که خوشبختانه علایم خروج از رکود اقتصادی را مشاهده می‌کنیم گفت: مثلاً در بخش بنادر، عملکرد جابه‌جایی کالا ۴۰ تا ۵۰ درصد افزایش پیدا کرده است. در حوزه پرداخت تسهیلات مشارکت مدنی مسکن نیز رشد بالای ۵۰ درصد در ماه‌های اخیر را شاهد هستیم که این به معنای وقوع اتفاقات مثبت در جهت خروج از رکود مسکن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll Up
تماس با واتس اپ