اخبار

آخرین اخبار ویلا و املاک و مستغلات ایران و شمال

نوبخت از رونق بازار مسکن خبر داد

نوبخت از رونق بازار مسکن خبر داد
نوبخت از رونق بازار مسکن خبر دادReviewed by جمشید رحیمی ایرا on Jun 7Rating: 5.0نوبخت از رونق بازار مسکن خبر دادنوبخت از رونق بازار مسکن خبر داد سخنگوی دولت از رونق نسبی بازار مسکن در دو ماهه امسال خبر داد و گفت: با دستور رئیس‌جمهور برای تسریع در پرداخت یارانه‌های

نوبخت از رونق بازار مسکن خبر داد

سخنگوی دولت از رونق نسبی بازار مسکن در دو ماهه امسال خبر داد و گفت: با دستور رئیس‌جمهور برای تسریع در پرداخت یارانه‌های غیرنقدی به خانواده‌های نیازمند به مناسبت ماه رمضان، ۱۶۰ میلیارد تومان به وزارت کار پرداخت شد.
به گزارش صباایران به نقل از تسنیم: محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت صبح امروز سه‌شنبه در نشست هفتگی با خبرنگاران، با اشاره به وضعیت سرمایه‌گذاری خارجی در کشور، گفت: دومین سرمایه‌گذاری خارجی صورت گرفته و چهارشنبه گذشته قرارداد آن اجرایی شده است. این سرمایه گذاری مربوط به ۵ هزار مگاوات انرژی الکتریکی با ارزش ۴,۲ میلیارد دلار است.
وی افزود: این سرمایه‌گذاری خارجی در قالب نیروگاه‌هایی در اهواز، دهلران، زاهدان، ساوه، سوفیان و بناب به صورت مستقیم صورت می‌گیرد و هیچ تعهد و تضمینی متوجه دولت ایران نخواهد بود.
سخنگوی دولت از رونق نسبی در بازار مسکن طی دو ماهه فروردین و اردیبهشت در سال جاری خبر داد و گفت: طی دو ماهه فروردین و اردیبهشت برای واحدهای مسکونی و آپارتمانی از جهت معاملات و ارزش آن، رشدهایی حاصل شده است. در فروردین تعداد معاملات ۱۹ درصد رشد داشته و ارزش واحدهای مسکونی ۳۳,۴ درصد رشد داشته است. در اردیبهشت‌ماه نیز تعداد معاملات ۷ دهم درصد با ارزش معاملات ۵,۱ درصد، رشد داشته‌ایم.
نوبخت ادامه داد: با دستور رئیس‌جمهور برای تسریع در پرداخت یارانه‌های غیرنقدی به خانواده‌های نیازمند به مناسبت ماه مبارک رمضان، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ۱۶۰ میلیارد تومان به وزارت کار پرداخت کرد.
سخنگوی دولت درباره خرید هواپیماهای جدید گفت: خرید ۱۱۸ ایرباس مسیر خود را طی می‌کند و شورای اقتصاد بر آن نظارت دارد و باید تایید کنم که دولت در این زمینه تضمینی پرداخت نخواهد کرد.
وی درباره جلسه روز گذشته ستاد اقتصاد مقاومتی گفت: ستاد اقتصادمقاوتی روز گذشته تشکیل جلسه داد و آخرین گزارش‌ها از فعال شدن ۷ هزار واحد تولیدی ارائه شد.
سخنگوی دولت در رابطه با حذف برخی خانوارها از دریافت سبد غذایی، تاکید کرد: هیچ خانواری که سبد غذایی دریافت می‌کرده است از لیست دریافت این سبد حذف نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll Up
تماس با واتس اپ