واگذاری سند تفکیکی شهرک و ناحیه صنعتی مازندران

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری و به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران،مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران در جلسه کمیته پایش شرکت شهرکهای صنعتی، گفت:باتوجه به رسالت سازمانی،اجرای طرح های عمرانی در دستور کار قرار دارد و شاخص و تکالیف مجمع،ابلاغی از سوی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران نیز بعنوان اصول کار شرکت است.
موسوی افزود:اقدامات مؤثر در شهرکها انجام شده که مهمترین آن،در جهت کاهش دغدغه تولید کنندگان و صنعتگران،دریافت سند تفکیکی بوده که تاکنون سند تفکیکی۷ شهرک و ناحیه صنعتی،آماده واگذاری به سرمایه گذاران مستقر در این شهرکها است .
وی با اشاره به مزایای سند مالکیت برای واحدهای تولیدی و صنعتی تصریح کرد:واحدهای تولیدی وصنعتی میتوانند از سند مالکیت بعنوان ضمانت نامه برای وثیقه بانکی بهره مند شوند .
موسوی گفت:سند تفکیکی شهرکهـای صنعتی شورمست سوادکوه،بشل سوادکوه،فـاز یک آمل،کیـاسر،فاز یک بهشهـر ونواحی صنعتی درونکلای بابل ومیـرود بابلسر،آمـاده واگذاری به سرمایه گذاران است و سرمایه گذاران مستقر در این شهرکها و نواحی صنعتی که دارای پروانه بهره برداری می باشند میتوانند با مراجعه به شرکت شهرکهای صنعتی و ارائه مدارک مربوطه،سند تفکیکی دریافت کنند .
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران تصریح کرد:با دریافت سند تفکیکی در این ۷ شهرک ۴۴۵ هکتار از اراضی شهرکهای صنعتی مازندران دارای سند تفکیکی خواهند شد .