اخبار

آخرین اخبار ویلا و املاک و مستغلات ایران و شمال

واگذاری ۲۱ هکتار زمین به سرمایه‌گذاران در شهرک‌های صنعتی مازندران

واگذاری 21 هکتار زمین به سرمایه‌گذاران در شهرک‌های صنعتی مازندران
واگذاری 21 هکتار زمین به سرمایه‌گذاران در شهرک‌های صنعتی مازندرانReviewed by مدیر سایت on Jan 19Rating:

واگذاری ۲۱ هکتار زمین به سرمایه‌گذاران در شهرک‌های صنعتی مازندران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، از واگذاری ۲۱ هکتار زمین به سرمایه‌گذاران جدید در ۹ ماهه اول سال۹۴، در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خبر داد.
به گزارش ایلنا، به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی گفت: شهرک‌ها و نواحی صنعتی با دارا بودن مزیت‌های ویژه شامل عدم نیاز به دریافت مجوزهای جداگانه، مستثنی بودن از قانون شهرداری‌ها و مهمترین آن، پرداخت نقد و اقساط هزینه‌های انتفاع از تأسیسات و کاهش هزینه‌های سرمایه‌گذاری به دلیل استفاده از خدمات شهرک و ناحیه صنعتی، بستر مناسبی برای سرمایه‌گذاری بخش تولید است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: از ابتدای سال‌جاری تاکنون ۴۹ قرارداد منعقد شده که ۲۱ هکتار زمین صنعتی به سرمایه‌گذاران جدید در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بمنظور ایجاد واحدهای تولیدی ، واگذار شده است.
موسوی بیـان کرد: براساس مفـاد دفتـرچه قـرارداد ، سرمایه‌گذاران موظف به ساخت‌و ساز و راه‌اندازی واحد تولیدی در زمان مقرر است.
وی خاطرنشان کرد: زمین‌های واگذار شده به منظور ایجاد واحدهای تولیدی در زمینه‌های صنایع غذایی، خدماتی، شیمیایی، فلزی، کانی غیر فلزی و نساجی در اختیار سرمایه‌گذاران قرار گرفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll Up
تماس با واتس اپ