ویلا املاک شمال

یکی از روشهای سرمایه گذاری مطمئن در تمام زمان ها بوده و از آنجا که شمال ایران از موهبت های الهی همچون طبیعت بکر و دریا و کوهستان و جنگل و سواحل زیبای کاسپین (خزر) برخودار می باشد بسیاری از افراد برای دوران بازنشستگی و فرار از  دغدغه ها و شلوغی کلان شهر ها به دنبال مکانی زیبا و آرام در دل طبیعت ، کوهستان و سواحل دریا  برای خرید زمین ، ویلا ، و یا باغچه ای زیبا می باشند. به همین منظور  تقاضا برای خرید ایجاد و درکنار تقاضا زیاد بازار و مشاورین املاک در این زمینه فعالیت دارند.

ویلا شمال

چندی است که این مشاورین املاک در دنیای مجازی به صورت آگهی املاک و مستغلات نمایان شده و بسیاری در ای بخش مشغول به فعالیت می باشند. سایت و گروه ویلا املاک نیز همین هدف را  دارد در پیرو آگهی های هدفمند و اطلاعات درست از املاک در قالب آگهی اینترنتی قصد فروش هر چه سریعتر املاک و مستغلات شما را در دنیای و مجازی و اطلاع رسانی را دارد. همه خرید ها و پرداخت های خرید برای املاک به صورت حضوری بوده و در سایت فقط هزینه آگهی را  پرداخت می نمایید .مدیر و صاحب امتیاز سایت ویلا املاک شمال و آگهی املاک بر عهده جمشید رحیمی ایرا می باشد.

ویلا ساحلی

یکی از اهداف سایت ویلا املاک ارائه خدماتی درست و باب میل مشتری در یک محیطی آرام و بدون استرس و همراه با صداقت برای هر نوع معامله در در هر سطحی می باشد چون ما اعتقاد داریم درست کار کردن برای ما نه تنها تداوم کار و امنیت شغلی را  در بر دارد بلکه ایجاد روابطی دوستانه برای بعد از خرید و جلب اعتماد دوستان را خواهد داشت از این ما بعد از هر قولنامه و اتمام کار از خریدار فرم رضایت نامه را دریافت می کنیم و تمامی این فرم ها را بدون تغییر و در کمال صداقت در بخشی به نام رضایت نامه های مشتری قرار می دهیم.

ویلا جنگلی

تا به تمامی دوستان جدید خود تایید شعار  رضایتمندی مشتری هدف ماست را نشان دهیم. به همین منظور آگهی های املاک شما را  در سایت قرار داده و برای ثبت آگهی در بخش منوی بالا می توانید اقدام فرمایید و اطلاعات املاک و مستغلات خود را در شمال کشور به همراه توضیحات کامل از زمین نوع سند و دیگر موارد مورد نیاز به همراه عکس و ویدیو برای ما از طریق فرم ارسال نمایید و اطلاعات تماس خود را  برای دریافت تماس مشتریان در سایت قرار دهید که به این صورت آگهی خود را در سایت ما به ثبت رسانده اید.

خرید ویلا شمال

در خرید برای مناطق شمالی کشور در مقوله املاک با مصوبه های جدید دولت و وزارت جهاد کشاورزی باید به خیلی از نکات توجه کرد اول در داخل بافت بود زمین یا سازه و یا بنا بعد اینکه اجازه ساخت را برای احداث بنا داشته و با دهیار منطقه هماهنگی های لازم شده باشد که در بعد از ساخت برای دریافت آب برق و گاز به مشکل بر نخورند. در مورد ساخت و نحوه ساخت و نوع ساخت مکان ساخت هم باید دقت های لازم شود چون بسیاری از زمین در مناطق باتلاقی هستند که به مرور زمان این سازه دچار مشکلات زیادی در مورد رطوبت و هزینه های بعدی خواهند بود که ما همه این موارد را برای شما توضیح خواهیم داد. باشد این توضیحات گوشه از حسن نیت گروه ما را برای شما نشان داده باشد.