ویلا جنگلی

زمین جنگلی شمال

ویلا جنگلی در شمال روستا و مناطق خوش آب و هوایی وجود دارد که با توجه به آب و هوای خوب و در مناطق جنگلی و روستاهایی با بافت جنگل قرار دارد بافت این ویلا ها جنکلی بوده و فاصله کمی تا دریا دارد نقطه عطف این ویلا ها آب وهوای خوش و ویو عالی دارد و نزدیکی به دریا نیز از نقاط قوت این ویلا ها می باشد.

در تمامی مناطق شمال به خصوص از رویان تا رامسر سرولات و کلاچای نزدیک بودن دریا و جنگل زیبایی خاصی را  به منطقه بخشیده و تلاقی دریا و جنگل و آب و هوای مطبوع در ارتفاعات کوه های شمال مشرف به دریا به خاطر رطوبت برخاسته از روی دریا از طرفداران بی شماری برخوردار می باشد.با توجه به اینکه میل به داشتن این ویو برای همیشه و استفاده و ساخت ویلا ها در این مناطق به نام ویلا جنگلی معروف شده است. و رو به رشد هم از نظر ساخت و هم رشد قیمتی می باشد.

این نوع ویلا یا همان ویلا جنگلی در مناطقی همچون رویان ونوش نوشهر چمستان رامسر تنکابن کلاردشت چالوس و دیگر نقاط و روستاهای خوش آب و هوا همچون آب پری چلک چلندر انارور وازیوار سیاهرود یکتا سرا خضر تیره امیرآباد سعادت آباد بهدشت آهودشت جوربند قابل توجه و زیبایی های آن چشم نواز می باشد. ما در مجموعه خود نیز سعی کردیم گلچینی از بهترین ها را در یک قالب و نام ویلا های جنگلی برای شما به نمایش بگذاریم.

 

و بر همین اساس با کلیک بر لینک زیر می توانید لیست ویلا ها و زمین ها جنگلی را  مشاهده بفرمایید.

ویلا جنگلی