ویلا ساحلی

زمین ساحلی

خرید  ویلا ساحلی و زمین ساحلی در شمال با توجه به اینکه ساحل شمال تنها ساحل توریستی ایران می باشد یکی از سرمایه گذاری های خوب در ایران می باشد و بازار نقل و انتقالات زمین و ویلا در سواحل دریای خزر همیشگی بوده و خواهان و مشتری های خاص خود را دارد. گروه ویلا املاک شمال نیز از این موضوع مستثنی نمی باشد. برای دیدن لیست ویلا ساحلی لینک زیر را کلیک بفرمایید.

در حاشیه دریای خزر ویلا ها و استراحتگاه های زیادی واقع شده به طوری که در بعضی اوقات دریا از دید ما به دلیل تنوع ساخت ویلا های متنوع خارج می شود. در سواحل دریای خزر از سال های دور شهرک های ویلایی بسیار بزرگ و قوی و اصولی  مانند خانه دریا ، دریاکنار ، امیر دشت ، آکام شهر ، شهرک ایزدشهر ، و دیگر شهرکهای ساحلی ساخته شده است.

ولی به دلیل زیبایی دریای خزر و چهار فصل بودن این منطقه و آب و هوای خاص آن همیشه ویلا ساحلی خواهان و خواستگاه و متقاضیان خود را از دست نداده بلکه افزایش یافته و به دلیل محدود بودن سواحل دریا و افزایش تقاضا ، قیمت های ویلا ساحلی سالانه افزایش قیمت داشته ، و با توجه به این موضوع اکثرا افراد سرمایه های سرگردان خود را  برای خرید ویلا ساحلی هزینه می کنند چون هم سرمایه گذاری هدفمند می باشد و هم استراحت روح و روان در سواحل ماسه ای دریا

 

از این رو ویلا های ساحلی همیشه قیمت خود را  داشته و با توجه به آن بعضی از شهرک ها به عنوان شهرک برند شناخته می شوند و با توجه به قیمت بالای ویلا در این شهرک ها همیشه تعداد زیادی خواهان خرید ویلا در این مناطق هستند.

در این بین در بعضی از مناطق ابر ویلا های بسیار زیبایی وجود دارند که با متراژ های بالا به صورت جاده به ساحل و بدون مشرف هستند که دارای ساحل اختصاصی  برای خود می باشند که طبعا قیمت های بالایی دارند. با همه این توضیحات ما مجموعه ای از تمامی ویلا هایی که توصیف کردیم در زیر گردآوری کردیم.

 

و بر همین اساس با کلیک بر لینک زیر می توانید لیست ویلا ها و زمین های ساحلی را  مشاهده بفرمایید.

ویلا ساحلی