منطقه چلک (چیلک)

منطقه زیبای چلک (چیلک) در کیلومتر 10 شهرستان نوشهر به سمت رویان در استان مازندران واقع شده است.

منطقه چلک یا چیلک با توجه استعداد خدادادی و طبیعت بکر منطقه که دارای جاذبه های زیبای گردشگری و توریستی بوده قابلیت سرمایه گذاری در صنعت املاک و ساخت ویلا در این منطقه بسیار بالا می باشد. از آنجا که توازن بین جمعیت بومی و غیر بومی در منطقه برقرار می باشد و اینکه افراد غیربومی آن نیز با آوردن سرمایه و ایجاد منطقه تفریحی و اشتغال زایی برای افراد بومی یک منطقه ای یک دست و آرام برای زندگی را ایجاد نموده که این خود با توجه به طبیعت اطراف آن موجب تقاضای زیاد برای سرمایه گذاری در این منطقه و افزایش قیمت برای خرید زمین و ویلا را در پی داشته است.

chelak - منطقه چلک (چیلک)

کم بودن فاصله تلاقی دریا و جنگل در منطقه چلک ایجاد پروژه های بزرگ عمرانی از قبیل هتل مناطق تفریحی توریستی و همچنین سکونت داشتن افراد معروفی در این منطقه نیز موجب رونق زندگی و افزایش قیمت املاک و مستغلات در این منطقه شده که این خود نوید سرمایه گذاری مطمئن و با ریسک پایین تری از نظر افزایش ارزش سرمایه را در بر خواهد داشت.

منطقه چلک از نظر قرارگیری در نقشه نیز به نحوی استراتژیک نیز محسوب می شود نزدیکی به شهرستان نوشهر و جاده چالوس نزدیکی به شهرستان نور و جاده هراز دو شاهراه تهران به شمال نزدیکی به روستاهای زیبا و تاریخی منطقه که ایجاد خاطرات خوبی برای افراد و استفاده از طبیعت بکر منطقه می کند.خود منطقه چلک نیز با نزدیک بودن دریا و جنگل و آزاد بودن ساحل آن و راه های عبوری به ساحل و ویو بی نظیر جنگل به دریا ، ایجاد شهرک های توریستی و تفریحی معروف منطقه در چلک خود خواستگاه عالی زیبایی برای افراد برای زندگی را ایجاد کرده است.

وجود فروشگاه ها و رستوران های معروف و دسترسی آسان به این فروشگاه ها هر ساله بر تعداد توریست ها و بازدید کنندگان منطقه افزوده  از این رو صنعت توریسم پر رونقی دارد و سرمایه گذاری تجاری نیز در ین منطقه بازدهی و سودآور می باشد.

 

نقشه منطقه چلک (چیلک) 

اشتراک گذاری در :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
Telegram
WhatsApp
Email
Print
نقد کاربر