خط دریا سرخرود کجاست؟

خط دریا سرخرود یکی از بهترین مناطقی در شمال هست که از نظر موقعیتی برای زندگی و سرمایه گذاری برای ساخت و ساز و آپارتمان سازی انتخاب کرد. خط دریا سرخرود در شهر سرخرود قرار دارد. خط دریا در منطقه سرخرود قرار دارد که از شرق به شهر فریدونکنار و از جنوب به آمل و از غرب به شهر محمودآباد و از شمال به سواحل دریای خزر وصل می شود.

ساحل زیبای سرخرود

231033424jpg 488x326 - خط دریا سرخرود

خط دریا سرخرود

خط دریا سرخرود منطقه زیبا ساحلی با ساخت و سازهای بسیار زیبا در شهر توریستی تفریحی سرخرود می باشد این منطقه دارای ساحل با مراکز تفریحی ساحلی و وسایل ورزشی همچون دوچرخه ، سه چرخه های بزرگ اسکله قایق های تفریحی و خلاصه فروشگاه های بزرگ و کوچک و دارای زیر ساخت توریستی می باشد تعداد زیادی آپارتمان های خط اول ساحل نیز وجود دارند که ویو ابدی دریا با امکانات و مشاعات زیاد در خط دریا سرخرود می باشد منطقه ای با خیابان بندی و میدان های زیبا که یکی از معروف ترین آنها میدان قوری که لب ساحل و به صورت یک قوری بزرگ طراحی شده است.

ویدیوهای زیبا از خط دریا و خیابان های اطراف آن

موقعیت خط دریا سرخرود روی نقشه

منبع: ویلا املاک

سوالات متداول در مورد خط دریا سرخرود

خط دریا سرخرود در شهر سرخرود قرار دارد. خط دریا در منطقه سرخرود قرار دارد که از شرق به شهر فریدونکنار و از جنوب به آمل و از غرب به شهر محمودآباد و از شمال به سواحل دریای خزر وصل می شود.

خط ساحلی سرخرود دارای امکانات تفریحی و توریستی بسیار زیادی می باشد موتور چهار چرخ دوچرخه کافه غذاخوری سوپرمارکت 

بهترین حالت خرید زمین هایی که مشرف به ساحل هستند و در ادامه آپارتمان های و برج هایی که رو به دریا هستند

بسته به بودجه موجود در منطقه خط دریا هم خرید آپارتمان و هم خرید ویلا مقرون به صرفه و دارای ارزش افزوده می باشد.

برای خرید در منطقه ساحلی سرخرود و خط دریا و آگاهی از پیش خریدهای منطقه می توانید ببا ما مشاورین ویلا املاک در ارتباط باشید

رحیمی 09113256747

اشتراک گذاری در :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
Telegram
WhatsApp

شهرک های برند نزدیک سرخرود

نقد کاربر