توسکاتک نخ شمال

توسکاتُک نخ شمال

 توسکاتک از روستاهای دیدنی و جذاب استان مازندران و شهرستان نوشهر می باشد و در ۲۷ کیلومتری نوشهر به سمت رویان واقع شده که از شرق به سیسنگان و پارک جنگلی سی سنگان و از غرب به روستای علی آباد عسگرخان گه این روستا نیز از خرید و فروش و فعالیت ساخت و ساز ویلایی همانند روستای توسکاتک برخوردار بوده و از شمال به سواحل ماسه ای خزر و از سمت جنوب به جنگل و رشته کوه های البرز مرتبط میگردد و طول و عرض روستای توسکاتک در حدود ۳ کیلومتر از غرب به شرق و ۳ کیلومتر از شمال به جنوب متصل به کوه و جنگل میباشد .

بر اساس آخرین سرشماری از جمعیت روستای توسکاتک که بالغ بر ۱۲۷۰ خانوار می باشد که از این رقم حدود ۴۳۰ خانوار بومی و محلی بوده و در حدود ۸۴۰ خانوار غیر بومی و اکثرا خریداران ویلا و نگهبان های شهرک و …. می یاشند .

toskatok - نخ شمال (توسکاتک)

منطقه توسکاتُک یکی از بهترین مناطق جهت سرمایه گذاری در بخش ملک می باشد.
خرید ویلا در توسکاتک نوشهر هم به دلیل محبوبیت بالای آن در شمال از رونق اقتصادی در زمینه فروش ویلا در نوشهر و همچنین خرید ویلا در شمال برخوردار میباشد ، و این ویلا با داشتن سند مالکیت و مجوز ساخت و پایان کار میتواند ویلای امن و مطمین برای خرید شما در شمال باشد .

از امکانات و داشته های این روستا میتوان آب آشامیدنی بینظیر و سالم با سیستم گاز و برق و مزار مستقل با غسالخانه ، خانه بهداشت با پرسنل کاربلد، زمین فوتبال، باشگاه ورزشی سرپوشیده در دست ساخت ، مراکز خرید و VIP ، باشگاه بدنسازی ، پلاژ ساحلی ، اداره شیلات ، پرورش ماهیان دریایی ، گلخانه و گل فروشی کامل ، مسجد صاحب الزمان ، زینبیه ، ساختمان شورا و دهیاری و در نهایت به استادکاران حرفه ای و به نام در زمینه ساخت و ساز ویلا در توسکاتک و حومه نیز اشاره داشت .

12123 - نخ شمال (توسکاتک)
nchwwwiojiu2w5tqu3od 1024x685 - نخ شمال (توسکاتک)

ویلا املاک با توجه به گستردگی منطقه توریستی در شمال مناطق رویان نور ونوش سیسنگان و مناطق محمودآباد و سرخرود را تحت پوشش داشته و پاسخگوی دوستان در این مناطق می باشد.

موقعیت تسکاتک روی نقشه

منبع: ویلا املاک

اشتراک گذاری در :
Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
Telegram
WhatsApp
Email
Print
در حال ارسال
نقد کاربر
0 (0 رای)