خزرشهر شمالی کجاست؟

شهرک خزرشهر در شمال دارای دو بخش شمالی و جنوبی هست که امروز قصد بازدید و نشان دادن بخش شمالی این  شهرک یعنی خزرشهر شمالی را داریم .

خزرشهر شمالی در کنار سواحل دریای خزر قرار دارد . و از طریق پل هوایی به بخش جنوبی شهرک که همان خزرشهر جنوبی می باشد متصل می شود. از روی این پل خودروهای سواری ، موتور چهارچرخ ، دو چرخه و افراد عابر ، عبور و مرور می کنند.

img 20210826 wa0140 - خزرشهر شمالی

خزرشهر شمالی کجاست؟

شهرک خزرشهر یکی از شهرکهای قدیمی و سال ساخت آن به قبل از انقلاب و دوره شاهنشاهی می رسه هدف از ساخت و برنامه اصلی ساخت این شهرک برای جذب توریست خارجی برای سواحل شمالی ایران بوده و نوع و برنامه ریزی که برای این شهرک در نظر بود بسیار وسیع و گسترده بود.

بگذریم ، بخش شمالی شهرک خزرشهر که بخش ساحلی در آن واقع شده دارای رستوران کافه سواحل برای قایق رانی و شنا می باشد . در کنار این ساحل نیز یک اسکله نیز وجود دارد که قابل رویت هست.

محیط و خیابان های خزرشهر شمالی استاندارد و نگهبانی آن ۲۴ ساعته به همراه پلاک خوان و کنترل عبور و مرور و ورود خروج افراد به صورت خیلی دقیق می باشد.

در کل شهرک خزرشهر با داشتن وسعت بی نظیر در منطقه ای که سواحل شنی دارد بی نظیر بوده و نوع خیابون بندی و متراژ زمین هایی که در آن ویلا ساخته شده آنقدر زیاد هست که همسایه ای برای دیگری مشکلی ایجاد از نظر اشراف به زمین یکدیگر ایجاد نکند.

نقشه پلاک های شهرک خزرشهر شمالی

در کل با نوع قوانین برای سطح اشغال زمین برای ساخت و ارتفاع در مجموع می شه گفت یکی از لوکس ترین شهرک های شمال بوده و هست چون بر اساس حجم ساخت و ساز های اخیر دیگر زمین هایی با این متراژ برای شهرک سازی در کنار دریا وحود ندارد و قدمت و نقشه درست شهرک و نوع سازه ها ویلا ها و ساحل ماسه ای با این کیفیت و مهم تر از همه نداشتن همسایه های صنعتی در اطراف شهرک از آلودگی های محیط و فضای آن نیز کم می کند.

در کل خزرشهر شمالی یکی از بهترین گزینه ها برای خرید ویلا های لاکچری در شمال می باشد. 

لیست کامل ویلاهای خزرشهر

۴
فروش ویژه
2310 1 488x326 - خزرشهر شمالی

ویلا شهرک خزرشهر شمالی

اتاق خواب
۱۳۰۰
حمام
مترمربع
فروش ویژه

لطفا تماس بگیرید

۵
فروش ویژه
2348 1 488x326 - خزرشهر شمالی

خرید ویلا خزرشهر جنوبی

اتاق خواب
۳
حمام
۲
مساحت
۱۰۰۰ مترمربع
فروش ویژه

لطفا تماس بگیرید

۴
فروش ویژه
img 20210412 wa0006 488x326 - خزرشهر شمالی

خرید ویلا شهرک خزرشهر

اتاق خواب
۵
حمام
۵
مساحت
۲۰۰۰ مترمربع
فروش ویژه

لطفا تماس بگیرید

سوالات متداول در مورد خزرشهر شمالی

خزرشهر شمالی در کنار سواحل دریای خزر قرار دارد . و از طریق پل هوایی به بخش جنوبی شهرک که همان خزرشهر جنوبی می باشد متصل می شود. 

 بخش شمالی شهرک خزرشهر که بخش ساحلی در آن واقع شده دارای رستوران کافه سواحل برای قایق رانی و شنا می باشد . در کنار این ساحل نیز یک اسکله نیز وجود دارد که قابل رویت هست.

خرید ویلا و زمین دو نوع سرمایه گذاری در خزرشهر شمالی می باشد. که قیمت کارشناسی بسته نوع ساخت و موقعیت قرارگیری ویلا و یا زمین در شهرک متفاوت می باشد.

خرید ویلا در خزرشهر شمالی و مشاوره و ارائه قیمت های کارشناسی و توضیحات و استعلام بخشی از فعالیت های مشاوران ما در این مجموعه می باشد. برای مشاوره لطفا تماس بگیرید.

رحیمی ۰۹۱۱۳۲۵۶۷۴۷

اشتراک گذاری در :

فیسبوک
توییتر
لینکداین
تلگرام
اسکایپ
واتس اپ

منبع : ویلا املاک

لیست شهرک های برند شمال

در حال ارسال
نقد کاربر
0 (0 رای)