شهرک امیردشت به همراه توضیحات کامل معرفی آن

شهرک امیردشت مازندران یکی از زیباترین و معروف ترین شهرک های استان مازندران است که از امکانات کامل تفریحی و ورزشی از جمله پلاژ خصوصی و راه پارک جنگلی برخوردار است و بسیار مورد توجه افراد مشهور سیاسی، هنری، ورزشی و … قرار دارد.

بی شک یکی از زیبا ترین و برند ترین شهرک های شمال و ایران شهرک امیردشت می باشد. این شهرک در کلارآباد در یکی از توریستی ترین شهرهای شمال قرار دارد و تمامی شهرک سازه ها و ویلا های لوکس و لاکچری ساخته شده است که به دلیل قیمت های بالا در شهرک هر کسی قادر به خرید در این شهرک نمی باشد.

شهرک امیردشت کجاست؟

در مازندران متل قو و کلارآباد از قدیمی ترین شهر و منطقه تفریحی و توریستی با زیرساخت های گردشگری در منطقه شمال در کنار دریای خزر واقع شده اند. این منطقه با داشتن آب و هوای معتدل خزری مکان خوبی برای استراحت و تفریح و آرامش می باشد.

شهرک امیردشت مازندران در قلب شهر کلارآباد با دسترسی به ساحل و مشاعات ۲ هکتاری با تمامی زیر ساخت و قواره های ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ متری و ویلا های لوکس و امنیت و نگهبانی عالی در شهرک فضای سبز و خیابان بندی بسیار شیک و زیبا خود به تنهایی می تواند گزینه بسیار خوبی برای یک شهرک استاندارد با زیرساخت های قابل قبول باشد.

شهرک امیردشت در فاصله ۱۷ کیلومتری از چالوس و آزاد راه تهران شمال و ۳ کیلومتری منطقه تفریحی توریستی نمک آبرود و در شهر کلارآباد واقع شده است  دسترسی به این شهرک بسیار راحت بوده و بعد از ورودی به شهر کلارآباد و عبور از میدان خوشامیان اولین شهرک سمت چپ جاده با سر در شیک  شهرک امیردشت می باشد.

ویدیویی زیبا با هلی شات از شهرک امیردشت

تاریخچه شهرک امیردشت

شهرک امیردشت مازندران در سال ۱۳۵۱ در زمین به مساحت حدود ۱۰۰ هکتار در قالب ۵۷۷ پلاک ساخته شد. موسس این شهرک شادروان آقای علی اصغر توکلیان بود که شهرک امیردشت را به صورت اصول مهندسی در قالب قطعات ۹۰۰ تا ۲۶۰۰ تفکیک نمود و سنگ بنای این شهرک زیبا و مدرن را  بنا نهاد. 

شهرک  امیردشت مازندران اکثر  قطعات بالای ۹۰۰ متر می باشد به استثنای ۴ پلاک ۶۰۰ متری که در هنگام تقسیمات چاره ای برای افزایش زمین این پلاک ها نبوده و تمامی ویلا های موجود در شهرک قواره های بالای ۹۰۰ متر بوده و ویلاهای ساخته شده در شهرک از معماری مدرن و نقشه های فوق العاده زیبا برخوردار می باشند.

شهرک امیردشت با توجه به قرار گرفتن در کنار سواحل دریای خزر و متراژ قواره های زمین که تا پای جنگل ادامه دارد و اطراف آن نیز جنگل فرا گرفته و قیمت ویلاهای خاص در این شهرک و همچنین قرار گرفتن در منطقه تفریحی گردشگری کلارآباد همیشه مورد توجه افراد زیادی برای خرید و سرمایه گذاری بوده است. 
phoca thumb l img 2942 - شهرک امیردشت
dji 0118 - شهرک امیردشت
dji 0089 - شهرک امیردشت

راه های دسترسی به شهرک امیردشت مازندران

شهرک امیردشت در داخل منطقه متل قو محدوده کلارآباد شهرستان تنکابن قرار گرفته گرفته است. بعد  از ورود به کلارآباد از سمت چالوس ورودی شهرک سمت چپ قرار گرفته و از طراحی نوع سر در شهرک و نام شهرک در بالای سر در به راحتی تشخیص خواهید داد.

و برای مسافرانی که از سمت سلمانشهر وارد شهر کلارآباد می شوند بعد از سلمانشهر و سی سرا به شهر کلارآباد وارد شده و به سمت چالوس حرکت می کنید و نرسیده به میدان خوشامیان سمت راست جاده ، شهرک امیردشت نمایان می شود.

 

آشنایی با ویلا های داخل شهرک امیردشت

شهرک امیردشت مازندران با توجه به اینکه یکی از شهرک های برند در منطقه شمال می باشد تنوع در ساخت و سازه های زیبا و لاکچری در آن و با توجه به امکانات رفاهی و نوع طراحی این شهرک و طراحی و نقشه داخلی و خارجی ویلاهایی بسیار متفاوت در داخل شهرک هستند و حتی بعضی از ویلاهای با طراحی هوشمند همانند طرح کشتی  و یا ابر ویلا و ویلاکاخ با طراحی کلاسیک کاخ های اسپانیا و یا انگلستان دوره رنسانس در شهرک وجود دارد. 

که در زیر دو ویلای معروف شهرک امیردشت که نمونه بارز و زیبای طراحی و ساخت ویلاهای لوکس امیردشت هستند را مشاهده می فرمایید.

کاخ گوتیک شهرک امیردشت

ویلا کشتی شهرک امیردشت

اکثر سازه های و ویلا های داخل شهرک با طراحی مدرن و زیر بناهای بزرگ و همگی از حداکثر سطح اشغال مجاز زمین و حداکثر ارتفاع مجاز برای ساخت در شهرک نهایت استفاده را انجام داده اند اکثرا با تعداد خواب های بالا استخرهای سرپوشیده و روباز و طراحی های داخلی فوق العاده ساخته شده اند برای مثال بعضی از ویلا ها با طراحی  های مدرن نوعی ساخته شده است که در بهترین نقاط ایران همانند این ویلا ها را نخواهید دید.

شهرک ساحلی امیردشت با داشتن بیش از ۵۰ سال سابقه و با توجه به متراژ زمین های موجود در شهرک همانند ویلا باغ می مانند و با ساخت های فوق العاده زیبا تبدیل به ویلاکاخ های مجلل می شوند. تمامی ویلاها در شهرک ساحلی امیردشت دارای سند ۶ دانگ عرصه و اعیان بوده و از کل ویلاهای موجود در شهرک ساحلی امیردشت تنها بخش بسیار کمی از آنها بنیادی بوده و بقیه دارای اسناد با اصالت شخصی و قدیمی می باشند.

برای ساخت و ساز در شهرک امیردشت سطح اشغال زمین در شهرک امیردشت بر اساس استاندارد ها و مصوبات داخل شهرک امیردشت انجام می شود. و ارتفاع مجاز برای ساخت طبق اساسنامه مصوب سال ۱۳۹۴ ذکر شده ۱۲ متر می باشد.

مشاوره و خرید در شهرک امیردشت 

۰۹۱۱۳۲۵۶۷۴۷

مهندس رحیمی 
amirdasht 1 - شهرک امیردشت

مشاعات و امکانات شهرک امیردشت مازندران

img 20210203 wa0021 - شهرک امیردشت

شهرک امیردشت مازندران دارای مشاعات و امکانات خاص خود می باشد این شهرک دارای حدود ۲ هکتار فضای ساحل اختصاصی  دریا برای استفاده عموم ساکنین شهرک امیردشت بوده و در این بخش مساحت ۱۳۰۰۰ متر امکانات و مشاعات ساحلی می باشد  این بخش شامل زمین تنیس ، استخر ، فضای سرپوشیده برای بیلیارد و ورزش هایی مثل پینگ پنگ و استخر روباز و نوار ساحلی دریا بوده و قابل استفاده ساکنین شهرک امیردشت می باشد.  این فضا توسط یک تونل یا رمپی از زیر جاده به شهرک متصل می شود .

علاوه بر آن در بخش نوار ساحلی رستوران کافی شاپ و رستوران  نیز وجود دارد. که کافی شاپ در طبقه بالایی رستوران با ویوی بسیار عالی از یک طرف شهرک امیردشت و از طرف دیگر هم ویوی کامل دریا را دارد. بخشی از این فضای ساحلی برای بازی کودکان و یک فضایی هم برای استراحت ساکنین شهرک در این بخش مشاعات تعبیه شده در انتهای بخش ساحلی تعدادی آلاچیق نیز برای استفاده ساکنین ساخته شده است.

va728 90 - شهرک امیردشت

علاوه بر مشاعات و امکانات رفاهی در ساحل شهرک امیردشت این شهرک دارای حدود ۲ کیلومتر جاده سلامت داخل شهرک و زمین تنیس ، بسکتبال و زمین بازی کودکان نیز می باشد از بقیه امکانات رفاهی می توان از سه پارک طبیعت نام برد که همگی دارای راه جنگلی و جاده طبیعت هستند. شهرک امیردشت فضای سبز زیبا و باغچه و فواره و برکه های مصنوعی نیز در خیابان ها و کوچه های خود دارد. که همه آنها از طریق شارژِی که به شهرک پرداخت می شود توسط هیئت مدیره کنترل و نگهداری می شوند.

درب ورودی امنیت و نگهداری شهرک امیردشت مازندران

شهرک امیردشت یکی از بهترین شهرک های شمال محسوب می شود این برند بودن و وجود ویلاهای لوکس و چند صد میلیاردی نیازمند امنیت و حفظ آرامش ساکنین شهرک با کادری مجرب و آزموده می باشد. شهرک امیردشت مازندران دارای یک درب اصلی ورود و خروج و مجهز به سیستم پلاک خوان می باشد و نگهبانان شهرک امیردشت نیز در سه شیفت کاری مشغول به خدمت به ساکنین می باشند.

در شهرک امیردشت تمامی ورود و خروج ها کنترل می شود و تمامی مهمانان ساکنین شهرک با هماهنگی قبلی ساکنین و مالکین از طریق نگهبانی شهرک اجازه ورود داده می شود در شهرک علاوه بر نگهبانان در درب ورودی گشت های نگهبانی در شهرک نیز با گیت های مشخص شده در شهرک نیز مستقر هستند . 

تمامی امور خدمات شهرکی و حفاظتی شهرک امیردشت توسط مدیریت و  ۶۰ نفر از زبده ترین افراد و پرسنل شهرک امیردشت که دارای سابقه کاری و حرفه ای می باشند انجام می گردد
1 - شهرک امیردشت
2 - شهرک امیردشت
3 - شهرک امیردشت

قیمت ویلا و زمین در شهرک امیردشت

شهرک امیردشت مازندران با توجه به متراژ قواره های زمین در این شهرک و قیمت بالای زمین و نوع سازه هایی که اکثر این ویلا ها دارای استخر و سونا و جکوزی هستند برآورد قیمت برای این ویلا ها نیاز به کار کارشناسی دارد . قیمت ویلا در شهرک امیردشت مازندران وابسته نکات ریز دیگری نیز هست در همه شهرک های برند مازندران از جمله شهرک امیردشت همیشه نقاط یا خیابان های طلایی از نظر قیمت ها وجود دارند بر این ساس در شهرک امیردشت هم که بر اساس زوج و فرد تقسیم بندی شده اند نظر بر این است که خیابان های زوج از نظر قیمتی ارزش بالاتری را  دارا هستند نسبت به خیابان های فرد باز هم این نظر قطعی نمی باشد و نیاز به کار کارشناسی دقیقی در مورد اندازه زمین ، و اینکه  بر زمین چند متر می باشد و یا این زمین دو کله هست و یا از دو طرف ورودی دارد یا خیر تمامی ای موضوعات نتیجه قیمت کارشناسی می دهد 

نوع سازه امکانات موجود در ویلا طراحی ساخت متریال ،سن بنا  هم بخش دیگری از محاسبه قیمت پایانی یک ویلا در شهرک امیردشت را دارد. در شهرک امیردشت قیمت زمین های در حال حاضر از متری ۷۰ میلیون تومان شروع می شود و ویلا ها نیز از قیمت ۸۰ میلیارد تومان و ویلا های لوکس قیمت بالای ۱۰۰ میلیارد را  در بر دارند که این قیمت ها بر اساس تورم بازار و افزایش قیمت ها متغیر هست و بسته اقتضای زمان در حال حاضر در سایت نوشته شده است 

img 20210324 wa0127 - شهرک امیردشت
2367 14 - شهرک امیردشت

شهرک ساحلی امیردشت و سخن پایانی ویلا املاک با شما

شهرک امیردشت در مجموع در رنج سه شهرک برند شمال و یا حتی ایران قرار دارد با توجه به تغییرات رنج قیمتی و نبود کارشناسان خبره در بحث کارشناسی درست قیمت همیشه در خرید در این شهرک ها دقت فراوان بفرمایید چون در مجموعه ویلا املاک نیز کارشناسی خرید و قرارداد در شهرک امیردشت توسط تنها یکی از همکاران انجام میشود که این شخص حدود ده سال در شهرک امیردشت در زمینه خرید و فروش ملک و ویلا تجربه دارد .از اینرو این توصیه برای قبل از خرید و مشاوره تخصصی از طرف ما می باشد.

از نظر سرمایه گذاری در شهرک امیردشت در چند سال گذشته ارزش افزوده بسیار زیادی داشته و برای مالکین و یا سرمایه گذاران آورده بسیار خوبی داشته است.

اگر شخصی یا سازمانی خصوصی قصد سرمایه گذاری کلان در شمال را  دارد این شهرک یکی از امن ترین شهرک های شمال برای سرمایه گذاری مطمئن می باشد. با توجه به امکانات و قدمت این شهرک  کسی یا شخصی تا به حال در صورت خرید و فروش درست در این شهرک چیزی را از دست نداده است بلکه آورده خود را چندین برابر نموده است .

سوالات متداول درباره شهرک امیردشت

برای خرید ویلا در شهرک امیردشت از رنج قیمتی ۸۰ میلیارد شروع می شود و برای زمین هم از متری ۷۰ میلیون تومان شروع می شود.

شهرک امیردشت در فاصله ۱۷ کیلومتری از چالوس و آزاد راه تهران شمال و ۳ کیلومتری منطقه تفریحی توریستی نمک آبرود و در شهر کلارآباد واقع شده است 

شهرک امیردشت مازندران دارای مشاعات و امکانات خاص خود می باشد این شهرک دارای حدود ۲ هکتار فضای کنار دریا برای استفاده عموم ساکنین شهرک امیردشت بوده و در این بخش مساحت ۱۳۰۰۰ متر امکانات و مشاعات ساحلی می باشد  این بخش شامل زمین تنیس ، استخر ، فضای سرپوشیده برای بیلیارد و ورزش هایی مثل پینگ پنگ و استخر روباز و نوار ساحلی دریای خزر می باشد در این مجموعه قابل استفاده ساکنین شهرک امیردشت است  این فضا توسط یک تونل یا رمپی از زیر جاده به شهرک متصل می شود .

شهرک امیردشت مازندران در سال ۱۳۵۱ در زمین به مساحت حدود ۱۰۰ هکتار در قالب ۵۷۷ پلاک ساخته شد. موسس این شهرک شادروان آقای علی اصغر توکلیان بود که شهرک امیردشت را به صورت اصول مهندسی در قالب قطعات ۹۰۰ تا ۲۶۰۰ تفکیف نمود و سنگ بنای این شهرک زیبا و مدرن را  بنا نهاد. 

موقعیت شهرک امیردشت بر روی نقشه

اشتراک گذاری در :​
Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
Telegram
WhatsApp
Email
Print
در حال ارسال
نقد کاربر
5 (3 رای)