شهرک گلستانک به صورت شهرکی مستقل با معماری  مدرن در منطقه نوشهر در شمال می باشد.

از مزایای و نکات بارز شهرک گلستانک نو ساخت ویلاها که با کیفیت و ساخت قوی برای جلوگیری از نشست ساختمان ها و مصالح و نوع معماری درست برای جلوگیری از مهم ترین مشکل در شمال یعنی رطوبت می باشد. شهرک گلستانک دارای اساسنامه نامه و هیئت مدیره و مشاعات شهرکی و قوانین منظم در داخل شهرک می باشد.

ویدیو محیط شهرک گلستانک 

 

 

شهرکی که دارای ۶۰۰۰ هزار متر مشاعات ساحلی همانند دریابیشه می باشد و از خصوصیات بسیار قابل توجه این شهرک نزدیک بودن به جنگل و دریا و قدیمی بودن و فضای سبز زیبای داخلی آن با نمای زیبای درختان پالم قدیمی و خیابان سازی و بلوارهای زیبا با گل کاری و مدیریت قوی شهرک به همراه گروه نگهبانی قوی ۲۴ ساعته این شهرک می باشد.

شهرک گلستانک از نظر مدارک بدون هیچ گونه مشکل بوده و اکثر ویلا ها و زمین در داخل این شهرک دارای سند ۶ دانگ ثبتی و رسمی می باشند.

فیلم هوایی شهرک گلستانک

 

 

این شهرک که یکی از شهرک های برند ساحلی منطقه نوشهر می باشد که دارای حدود ۲۰۰ عدد ویلا می باشد و اکثر ساکنین این شهرک قدیمی و غیر بومی می باشند و دارای مشاعات بسیار عالی و از نظر کیفیتی بسیار مناسب برای یک شهرک ساحلی و استاندارد می باشد از جمله زمین و پارک بازی کودکان جاده سلامت برای پیاده روی و دوچرخه سواری زمین تنیس و والیبال و بسکتبال  از دیگر خصوصیات این شهرک تمامی قواره ها دارای متراژ بالای زمین بوده که این موضوع باعث شده که ویلا ها مشرف به یکدیگر ونبوده و از هم فاصله استاندارد داشته باشند.