شهرک دریاکنار کجاست؟

شهرک دریاکنار را به جرات باید اولین شهرک ساحلی این و بزرگترین شهرک خاورمیانه در زمان تاسیس خود نام برد این شهرک در 5 کیلومتری شهرستان بابلسر قرار دارد شهرک دریاکنار در مسیر بابلسر به فریدونکنار با داشتن مراکز تفریحی و حدود 3 کیلومتر ساحل ماسه و امکانات بسیار زیاد در داخل شهرک یکی از بهترین گزینه های خرید ویلا در شهرک های برند شمال می باشد.

نحوه اقامت در دریاکنار

اقامت و ورود و خروج به شهرک دریاکنا برای عموم آزاد نیست فقط برای مالکان مستاجران و مهمانان که هر کدام دارای کارت مخصوص به خود بوده و این کارت ها هم دارای رنگ خاص به خود برای هر گروه بوده و سالانه رنگ این کارت ها هم تغییر می کند 

شهرک دریاکنار دارای 2 درب ورود می باشد.

درب شماره یک ورودی مالکین

درب شماره یک که فقط مخصوص مالکین ویلاها می‌باشد.این درب دارای گیت نگهبانی و برای رفاه مالکین در نظر گرفته شده است و در  شرقی‌ترین قسمت شهرک واقع شده است. این درب در سمت بابلسر قرار دارد.

درب شماره 2 ورود مهمانان و مستاجران

درب شماره 2 که مخصوص میهمانان و مستأجران می‌‌باشد. این درب در غربی‌ترین نقطه شهرک واقع شده است. علامت تشخیص درب شماره 2 وجود نخل بلند قامتی در ورودی آن است. برای کسانی که می‌خواهند در این شهرک، ویلایی را اجاره کنند، این نکته مهم را باید بدانند که حتما یک ساعت قبل از ورود هماهنگی‌های لازم را انجام دهند تا بتوانند هنگام ورود به شهرک کارت خود را دریافت نمایند.

اساسنامه شهرک دریاکنار

اساسنامه شهرک دریاکنار کهدر داخل آن از نحوه انتخابات قوانین ساخت و نحوه و چگنوگی مقررات و تغییر و کم و اضافه کردن در آن بیان شده است.

امکانات رفاهی شهرک دریاکنار

شهرک دریاکنار با توجه به وسعت و سکنه آن در داخل خود بانک های ملت ، تجارت و مسکن شعبه دارند و کلیه کارهای بانکی و تراکنشی را در داخل شهرک انجام دهید.

از دیگر  امکانات این شهرک زمین تنیس برای اعضای شهرک هست که در قسمت شرقی شهرک قرار دارد و مورد استفاده سکنه قرار می گیرد. برای پیاده روی و وروزش صبحگاهی با توجه به بخش هایی که برای ورزش تعبیه شده و پیاده روهای عریض شهرک مکانی خوبی برای پیاده روی می باشد. 

ضمنا برای دوچرخه سواری هم می توانید داخل شهرک دوچرخه های تک نفره ، دو نفره و سه چرخه های بزرگ و موتور چهار چرخ هم کرایه کنید.

 در داخل شهرک دریاکنار نیز فروشگاه‌های قصابی، خشکشویی، میوه فروشی، سوپر مارکت و … وجود دارد که شما می‌توانید برای کارهای روزانه خود به آنها مراجعه نمایید.    

نقشه پلاک ها و قطعات موجود در شهرک دریاکنار

daryakenar map 1024x657 - آشنایی و معرفی شهرک دریاکنار
روی تصویر کلیک بفرمایید و اندازه واقعی نقشه شهرک دریاکنار را دانلود بفرمایید

موقعیت دریاکنار

منبع: ویلا املاک

اشتراک گذاری در :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
Telegram
WhatsApp
Email
Print
نظر به مطلب شهرک دریاکنار
نقد کاربر
    امتیازات نظرات 0 (0 بررسی ها)