منطقه چلک (چیلک)

منطقه زیبای چلک (چیلک) در کیلومتر ۱۰ شهرستان نوشهر به سمت رویان در استان مازندران واقع شده است.

منطقه چلک یا چیلک با توجه استعداد خدادادی و طبیعت بکر منطقه که دارای جاذبه های زیبای گردشگری و توریستی بوده قابلیت سرمایه گذاری در صنعت املاک و ساخت ویلا در این منطقه بسیار بالا می باشد. از آنجا که توازن بین جمعیت بومی و غیر بومی در منطقه برقرار می باشد و اینکه افراد غیربومی آن نیز با آوردن سرمایه و ایجاد منطقه تفریحی و اشتغال زایی برای افراد بومی یک منطقه ای یک دست و آرام برای زندگی را ایجاد نموده که این خود با توجه به طبیعت اطراف آن موجب تقاضای زیاد برای سرمایه گذاری در این منطقه و افزایش قیمت برای خرید زمین و ویلا را در پی داشته است.

 

نقشه منطقه چلک (چیلک) 

 

 

کم بودن فاصله تلاقی دریا و جنگل در منطقه چلک ایجاد پروژه های بزرگ عمرانی از قبیل هتل مناطق تفریحی توریستی و همچنین سکونت داشتن افراد معروفی در این منطقه نیز موجب رونق زندگی و افزایش قیمت املاک و مستغلات در این منطقه شده که این خود نوید سرمایه گذاری مطمئن و با ریسک پایین تری از نظر افزایش ارزش سرمایه را در بر خواهد داشت.

 

chelak - منطقه چلک (چیلک)

منطقه چلک (چیلک)

 

منطقه چلک از نظر قرارگیری در نقشه نیز به نحوی استراتژیک نیز محسوب می شود نزدیکی به شهرستان نوشهر و جاده چالوس نزدیکی به شهرستان نور و جاده هراز دو شاهراه تهران به شمال نزدیکی به روستاهای زیبا و تاریخی منطقه که ایجاد خاطرات خوبی برای افراد و استفاده از طبیعت بکر منطقه می کند.خود منطقه چلک نیز با نزدیک بودن دریا و جنگل و آزاد بودن ساحل آن و راه های عبوری به ساحل و ویو بی نظیر جنگل به دریا ، ایجاد شهرک های توریستی و تفریحی معروف منطقه در چلک خود خواستگاه عالی زیبایی برای افراد برای زندگی را ایجاد کرده است.

وجود فروشگاه ها و رستوران های معروف و دسترسی آسان به این فروشگاه ها هر ساله بر تعداد توریست ها و بازدید کنندگان منطقه افزوده  از این رو صنعت توریسم پر رونقی دارد و سرمایه گذاری تجاری نیز در ین منطقه بازدهی و سودآور می باشد.