شهرک خزرشهر

شهرک خزرشهر از دیر باز در از شهرک های ساحلی دریای شمال می باشد.

این شهرک بین سالهای ۱۳۴۰ تا ۱۳۴۲ همزمان با شروع به کار جاده هراز افتتاح شد. شهرک خزرشهر از قدیمی ترین شهرک های شمال می باشدکه دارای دو بخش شمالی و جنوبی می باشد. که توسط پل هوایی هم وصل می شوند. بخش جنوبی نیز دارای دو بخش بافت قدیم و بافت جدید تقسیم می شود.

img 20210826 wa0140 - شهرک خزرشهر

شهرک خزرشهر

 

این شهرک شامل دو بخش خزرشهر شمالی و خزرشهر جنوبی می باشد. که بخش شمالی آن حاشیه ساحلی دریای خزر و بخش جنوبی آن نیز در سمت جنوبی جاده قرار دارد.این شهرک دارای مشاعات و امکانات بسیار زیادی می باشد تمامی شهرک دارای فضای سبز درختان پالم قدیمی و سر به فلک کشیده می باشد.هر دو بخش شمالی و جنوبی شهرک دارای نگهبانی پلیس مخصوص امنیت شهرک بوده و ورود و خروج افراد به شدت کنترل می شود تا هر شخصی غیر مالک و یا  فاقد صلاحیت و بدون هماهنگی وارد شهرک نشود. شهرک دارای زمین‌های بازی کودکان، تنیس، بسکتبال والیبال ساحلی و علاوه بر آن در ساحل نیز رمپ جت اسکی و  امکان کرایه جت اسکی نیز می باشد. در داخل شهرک دارای فروشگاه و رستوران و مواد غذایی می باشد.

نمایی زیبا از شهرک خزرشهر

شهرک خزرشهر

بخش خزرشهر شمالی از نظر امکانات کامل تر و امکانات رفاهی کامل و بیشتری نیز دارا بوده و آرام تر هم می باشد. در فصول گرم از ترافیک این بخش شمالی و جنوبی خزرشهر ترافیک مسافر زیادی دارند و با توجه به کیفیت ویلا ها و شهرک و نوع مدیریت داخلی شهرک خواهان زیادی برای خرید ویلا در این شهرک نیز دارا می باشد. و به همین دلیل قیمت ها در این دو شهرک بسیار بالا می باشد و ویلا برای خرید نیز اندک شمار می باشد.

 

در این شهرک قوانین ساخت خود را دارد سطح اشغال برای ساخت ۳۵ تا ۴۰ درصد می باشد که ارتفاع مجاز در این شهرک حدود ۹ متر می باشد. این شهرک حدود 

ویدیو خزرشهر شمالی 

ویدیو خزرشهر جنوبی

نقشه گوگل خزرشهر شمالی

نقشه گوگل خزرشهر جنوبی

تصاویر شهرک ساحلی خزرشهر

ویلا خزرشهر ،

منبع: ویلا املاک