شهرک آکام شهر

شهرک ساحلی آکام شهر در شهر ایزدشهر در سال ۱۳۵۳ شمسی تاسیس شده است.

این شهر با دارا بودن امکانات زیادی از قبیل لوازم و محیط ورزش صبحگاهی و همچنین ساحلی بودن آن

ویدیو سواحل شهرک آکام شهر

 

 

و داشتن مشاعات بسیار زیاد برای افراد ساکن در این شهرک یکی از شهرک های خوب شمال به حساب می آید. از این بسیاری از افراد خواهان داشتن ویلا و آپارتمان در داخل این شهرک می باشند. شهرک آکام شهر در وسعتی به مساحت ۳۲۰٫۰۰۰ هزار مترمربع  متشکل از ۴۱۸ واحد مسکونی شامل ۲۲۷ ویلا ، ۱۵۶ آپارتمان ، ۱۰ دوبلکس و ۲۵ سوئیت می باشد.

تصاویر شهرک آکام شهر

 

طراحی اولیه این شهرک توسط ایتالیایی ها انجام شده این شهرک دارای مشاعاتی زیادی از قبیل استخر روباز تجهیزات  بدن سازی و ورزشی و زمین های بسیار بسکتبال و تنیس می باشد که در قلب خود یک پارک عمومی زیبا را در بر می گیرد که علاقمندانی بسیاری را جذب خود می کند. این شهرک از طرف شمال به دریای خزر و سواحلی با ماسه های نرم از طرف جنوب به جاده کناره محمودآباد رویان و از سمت شرق به هتل مروارید خزر و از سمت غرب به شهرک نفت منتهی می شود.

ویدیو شهرک آکام شهر

 

 

شهرک آکام شهر از بابت قدیمی بودن آن دارای معماری بسیار زیبایی می باشد دارای معابر پیاده استاندارد

برای پیاده روی و محصور شده با درختان بزرگ و زیبای پالم و همچنین رستوران ها و کافه های زیبا که مشرف به دریا هستند جلوه خاصی به این شهرک داده است این شهرک به صورت هیئت مدیره اداره می شود و تمامی ساکنین این شهرک تابع قوانین مدون این شهرک بوده و نگهبانی شهرک آکام شهر نیز به صورت ۲۴ ساعته می باشد.

نقشه شهرک آکام شهر